0
clear
  • MyGift החוף סגנון דקורטיבי בקבוקי זכוכית עם חבל גלישה, סט של 2
  • -20%
  • -20%
MyGift החוף סגנון דקורטיבי בקבוקי זכוכית עם חבל גלישה, סט של 2

MyGift החוף סגנון דקורטיבי בקבוקי זכוכית עם חבל גלישה, סט של 2

ILS 34.48

כמות הסחורה
Това זה נגיש

סט של 2 דקורטיביים ברור בקבוקי זכוכית מושלם לאחסון פרחים, ניצנים, ועשבי תיבול.יכול לשמש גם לאחסון תבלינים ושמנים.זכוכית שקופה וחבל אסתטי משלים מגוון רחב של decors.קטן בגודל אידיאלי לתצוגה על השולחן, שולחנות, מונה צמרות.מפרט טכני : גדול - 8.25 H × 3.25 קוטר; - פתיחה 1.5 D; קטן - 6.5 H × 4 קוטר; פתיחה - 2.5 D (ס " מ)

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהעביר איתך בזמן שאתה שחייה או במהלך כל פעילות מי

➽ Skinsyrup הוקוס פוקוס אנטינפילת השיער שמפו 250 מ " ל להצמיח מחדש לצמיחה מחודשת להפחית את נשירת השיער מזין את

שני בקבוקים של התיבה משמשים יחד, ברור יותר השפעה יכול להשתמש שמפו כמו יומי שמפו לחפוף את השיער עם שמפו, מת

צווארון הסוודר נשים מכוערות חג המולד סוודר הנשים צוואר v סוודר נשים חג המולד סוודר נשים מכוערות חג המולד

Samsung 850 PRO MZ7 KE256 BW מצויד VNAND טכנולוגיית 3 D עבור ביצועים משמעותיים רווחים.מלבד קיבולת אחסון גדולה מאותה צריב

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

➤ Rampei הניחוח תמצית שמפו מרענן עבור יבש, שיער פגום 500 מ " ל כל הכי תאילנד תמצית טבעית עבור שיער רך, חלק ומברי

אתה יכול להתאים את המיקום על פי רמה כדי להשיג את האפקט של מקבילים חצובות.קעקוע חצובה לעמוד משענת יד הוא נ

UBYTX14 AHBS החלפת הסוללה לשנת 2005 הארקטי חתול פנתר 370 500 סמ שלג המפעל מופעל, תחזוקה חינם, אופנוע סוללה 12 V, 12 AH, ה

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה I

קל לשימוש, נוח מאוד.כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע ב

** ביצועים עמיד שהופך אותו עמיד מספיק היכולת ליצור סצנה עם שלג מתנופפים חיצונית, מקורה שימוש כפול ,מביא או

♥[4 ב 1] : שלושה גלגלי המכונית, התינוק צמיחה צעצוע, מתאים לכל הגילאים (קניות רכב להולכי רגל, אופניים, 4 ב1)...

1 מלאכת יד, אומנות עדינה להפוך את הבית שלך יותר טעם 2 אחסון אחסון, דקו חלקים, בעל עיטור אמנותי 3 בחוץ עם מט נ

המשרד הביתי שולחן העבודה במשרד אחסון קובץ מדף ארגונית הממיין שחור רשת מתכת כלי Office.גומי כרית על בסיס מונ

מקורי oem חלק חלופי.פריי מאסטר כבר זמן רב ספקית מובילה של מסחרי טיגון, טיגון מערכות מים, אמבטיה rethermalizers, פס

מערכת אנרגיה סולארית.עופרת פחמן סוללה מאפיינים 1 להוביל פחמן סוללה פריקה עומק של 60%, ניתן למחזר יותר מ1800

צורה : גיליון; חומר : ניאופרן; כיתה : סטנדרטי; Durometer : 50 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 1 / 2"; רוחב : 36"; אורך : 12".צבע : שח

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

חבילת (10) 240 GB CS900 פנימי, כונני מצב מוצקים.לשדרג את המחשב הנייד או המחשב השולחני וגם להרגיש את ההבדל עם סופר

*כולל יותר גלגלים ההשעיה.אלה רכב חדש לחסל היגוי, היגוי בעיות חגורות בטיחות, עומד וקיפול ביד אחת יש מרווחי

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

Please wait...