0
clear
  • 10-32 x 5/16 סוג F חוט חיתוך ברגים/פיליפס/פאן ראש/פלדה/שחור תחמוצת (קרטון: 10,000 יח')
  • -20%
  • -20%
10-32 x 5/16 סוג F חוט חיתוך ברגים/פיליפס/פאן ראש/פלדה/שחור תחמוצת (קרטון: 10,000 יח')

10-32 x 5/16 סוג F חוט חיתוך ברגים/פיליפס/פאן ראש/פלדה/שחור תחמוצת (קרטון: 10,000 יח')

ILS 911.99

כמות הסחורה
Това זה נגיש

פן פיליפס מסוג פ. חיתוך חוט ברגים.מיוצרים כדי ASME B18.6.3 & SAE J933 מפרטים.במקרה מוקשה כדי רוקוול C45 דקות. (Core קשיות : רוקוול C28-38).מלא מושחל.חיתוך חוט ברגים, 10-32 x 5/16" סוג F חוט חיתוך ברגים / פיליפס / פאן ראש / פלדה / שחור תחמוצת.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

קל לשימוש, נוח מאוד.כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע ב

כותנה תערובת ♛♛【העור ידידותי בד】 שלנו— ספורט חותלות עשויים בד קלי משקל.ייחודי 4מתיחה עיצוב יכול למקסם

5 ס "מ, גודל גלגל : 12 ס" מ.הוא מספק תמיכה חזקה על הרגל התחתונה חבר, ביעילות להפחית את הלחץ.יש לרכוש לפני המדיד

כל שכבה נועד עם גבהים שונים, אשר יכול לאחסן מוצרי קוסמטיקה, בשמים, מוצרי טיפוח העור, קטנים מקלחת מוצרים ופ

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

משקל : 3.67 lb.מידות מוצר : 24.00 x 8.00 6.00 x ס " מ.מצב : חדש.באנר Slsce30300 P8,בטיחות אור וילון,M12 צמה,8פינים,מוגדר שטח : 300 מ "

*כולל יותר גלגלים ההשעיה.אלה רכב חדש לחסל היגוי, היגוי בעיות חגורות בטיחות, עומד וקיפול ביד אחת יש מרווחי

מקורי oem חלק חלופי.פריי מאסטר כבר זמן רב ספקית מובילה של מסחרי טיגון, טיגון מערכות מים, אמבטיה rethermalizers, פס

הוא מגיע עם 2 יחידות של 250 W חזק מוטורס במחיר סביר מאוד.אנא קרא את ההוראות לפני השימוש.בנוסף, יש את משענת הג

את תכנית חילוץ מסמכים יימסר לך באמצעות דואר אלקטרוני בלבד לכתובת המשויכת לחשבון שלך, ניתן למצוא את החשבו

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

UBYTX14 AHBS החלפת הסוללה לשנת 2005 הארקטי חתול פנתר 370 500 סמ שלג המפעל מופעל, תחזוקה חינם, אופנוע סוללה 12 V, 12 AH, ה

Samsung 850 PRO MZ7 KE256 BW מצויד VNAND טכנולוגיית 3 D עבור ביצועים משמעותיים רווחים.מלבד קיבולת אחסון גדולה מאותה צריב

הרצועה תואמת amazfit סף A1801 שעון חכם אביזרים,השעון לא כלול.סיליקון רך חומר : נוח ועמיד החומרים המרכיבים האלה

אם אנחנו לא יכולים לתקן את זה, אנחנו נשלח לך איכרטיס מתנה על מחיר הרכישה של המוצר מכוסה או להחליף אותו 52`מ

תנועה קלה : ארנב זה כלוב של קומפקטי, נמוך טביעת הרגל עיצוב בקלות מתאים חלל קטן.תכונות עם 4 גלגלים (2 בלמים),

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה I

שני בקבוקים של התיבה משמשים יחד, ברור יותר השפעה יכול להשתמש שמפו כמו יומי שמפו לחפוף את השיער עם שמפו, מת

➽ Skinsyrup הוקוס פוקוס אנטינפילת השיער שמפו 250 מ " ל להצמיח מחדש לצמיחה מחודשת להפחית את נשירת השיער מזין את

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : אדום.הביצה יכולה לשמש תכ

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

♥[4 ב 1] : שלושה גלגלי המכונית, התינוק צמיחה צעצוע, מתאים לכל הגילאים (קניות רכב להולכי רגל, אופניים, 4 ב1) ♥[36

נברשת זו תגרום שלך סביבה אמנותית אטרקטיבית, אור מקיף רך, יצירת אווירה מושלמת, אתם יכולים להעשיר את עין טו

צווארון הסוודר נשים מכוערות חג המולד סוודר הנשים צוואר v סוודר נשים חג המולד סוודר נשים מכוערות חג המולד

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

Please wait...