0
clear
  • PNY SSD7CS900-240-RBX10 240GB 2.5 SATA III Internal Solid State Drive, 10-Pack
  • -20%
  • -20%
PNY SSD7CS900-240-RBX10 240GB 2.5 SATA III Internal Solid State Drive, 10-Pack

PNY SSD7CS900-240-RBX10 240GB 2.5 SATA III Internal Solid State Drive, 10-Pack

ILS 598.42

כמות הסחורה
Това זה נגיש

חבילת (10) 240 GB CS900 פנימי, כונני מצב מוצקים.לשדרג את המחשב הנייד או המחשב השולחני וגם להרגיש את ההבדל עם סופר מהירה של מערכת ההפעלה אתחול פעמים, יישום המון.ביצועים יוצאי דופן מציעה 535 MB/s ואילך.קראתי 500 MB/s ואילך.לכתוב מהירויות.ביצועים מעולים לעומת מסורתיים כוננים קשיחים (HDD).Acronis True Image HD 2017 להעברת נתונים, תוכנה כלולה.את PNY CS900 2.5 אינץ ' SATA-III (6 Gb/s) כונן מצב מוצק (SSD) היא בחירה מצוינת עבור המיינסטרים כונן מצב מוצק (SSD) שדרוג כונן קשיח (HDD).את CS900 לנהוג מיועד קלה וחסכונית HDD החלפת הקיים במערכת המחשב כדי לעזור להבין יותר מהר אתחול פעמים, מהר יותר יישומים השקות, ואת הכללית טובה יותר של ביצועי המערכת.ללא חלקים נעים, PNY CS900 הוא מאוד עמיד, פחות סביר להיכשל, תומך עד 3 שנים של אחריות.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה I

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

סיבים : סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.סביבה : מקורה.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO / IEC 11801,

25" גבוה x 4" רחב.לקבל קבוצה כדי לעזור לך קהל גולשים נהדרת את הכי ביישן הבליינים בעוד קצת יותר מוחצן אלה כמו

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

משקל : 3.67 lb.מידות מוצר : 24.00 x 8.00 6.00 x ס " מ.מצב : חדש.באנר Slsce30300 P8,בטיחות אור וילון,M12 צמה,8פינים,מוגדר שטח : 300 מ "

הרצועה תואמת amazfit סף A1801 שעון חכם אביזרים,השעון לא כלול.סיליקון רך חומר : נוח ועמיד החומרים המרכיבים האלה

ליהנות אופטימלי זוויות צפייה עם שקט נפשי, בידיעה שלך, ציוד יקר הוא בטוח ומאובטח 1 מקרן על הקיר מדף, ליד המי

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

השיעול : באופן זמני מקל על שיעול עקב קטין הגרון הסימפונות גירוי כפי שעשוי להתרחש עם קר.שיעול הוא רפלקס טב

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

כל שכבה נועד עם גבהים שונים, אשר יכול לאחסן מוצרי קוסמטיקה, בשמים, מוצרי טיפוח העור, קטנים מקלחת מוצרים ופ

♥תכליתי מכולות : אלה אטום מזון בטוח מיכלי נירוסטה הם לא רק אידיאלי לאחסון דגנים אבל הם גם מושלמים לאחסון

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : אדום.הביצה יכולה לשמש תכ

מפרט : פונקציה : מהר צמיחת השיער, קיבולת : 30מ "ל שימוש : להוסיף 3ml צמיחת שיער לתוך המהות 100מ" ל של שמפו ומערבבי

לעומת פלדה, סגסוגת אלומיניום גרם של צפיפות גבוהה, משקל קל, נושאי עומס, עמידות בפני קורוזיה ו רגישות חזותי

1 מלאכת יד, אומנות עדינה להפוך את הבית שלך יותר טעם 2 אחסון אחסון, דקו חלקים, בעל עיטור אמנותי 3 בחוץ עם מט נ

Please wait...