0
clear
  • Bonarty קעקוע משענת יד מתקפל מתכוונן כרית הרגל היד לנוח חצובה לעמוד, להפוך את הקעקוע עבודה נוח יותר, קל יותר.
  • -20%
  • -20%
Bonarty קעקוע משענת יד מתקפל מתכוונן כרית הרגל היד לנוח חצובה לעמוד, להפוך את הקעקוע עבודה נוח יותר, קל יותר.

Bonarty קעקוע משענת יד מתקפל מתכוונן כרית הרגל היד לנוח חצובה לעמוד, להפוך את הקעקוע עבודה נוח יותר, קל יותר.

ILS 299.81

כמות הסחורה
Това זה נגיש

אתה יכול להתאים את המיקום על פי רמה כדי להשיג את האפקט של מקבילים חצובות.קעקוע חצובה לעמוד משענת יד הוא נייד והוא יכול להיות מקופל זה קל לאחסן ולשאת, קל להתקנה. - איכות גבוהה כרית חומר, עמיד מתכת לשולחן רגליים, רך ונוח על היד או הרגל לנוח.תודה על ההבנה ותשומת לב.✅【יד הגביר נשלף גובה】הנדנדה-יד, שליטה טלסקופית ax-הוא נוח קעקוע מזוויות שונות.צבעים יכולים להיראות שונה בהתאם אור ואיך הרישום מוצג. - זה יכול להיות מותאם בין 72cm כדי 104cm לפגוש את הצורך, את הכרית יכול להיות מותאם יותר מ-180 מעלות כמו שלך דורש.קעקוע חצובה לעמוד משענת יד הוא נייד והוא יכול להיות מקופל זה קל לאחסן ולשאת, קל להתקנה. - חצובה לעמוד משענת יד הוא נייד והוא יכול להיות מקופל זה קל לאחסן ולשאת, קל להתקנה.זה יכול להיות מותאם בין 72cm כדי 104cm להכיר את הקעקוע שלך צריך, ריכוך יכול להיות מותאם יותר מ-180 מעלות כמו שלך דורש.מואנשים ידית שליטה עיצוב מהר יכול להתאים את הזווית של עבודה.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

חג הפסחא חולצות לנשים הפסחא חולצות לנשים החג הנוצרי חולצות לנשים שרוול ארוך הפסחא חולצות לנשים בתוספת ג

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

בטוח ועמיד : למסילה כפולה מבנה תמיכה עם ציפוי מגן, הכניסה באיכות גבוהה מוצק צמיגים, צמיג רכיב על ידי לחץיו

תנועה קלה : ארנב זה כלוב של קומפקטי, נמוך טביעת הרגל עיצוב בקלות מתאים חלל קטן.תכונות עם 4 גלגלים (2 בלמים),

צורה : הרצועה; חומר : BunaN; כיתה : אולטרה כוח; Durometer : 60 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 3 / 8"; רוחב : 4"; אורך : 5 מטר.צבע : שח

בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהע

משקל : 3.67 lb.מידות מוצר : 24.00 x 8.00 6.00 x ס " מ.מצב : חדש.באנר Slsce30300 P8,בטיחות אור וילון,M12 צמה,8פינים,מוגדר שטח : 300 מ "

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : אדום.הביצה יכולה לשמש תכ

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

➤ Rampei הניחוח תמצית שמפו מרענן עבור יבש, שיער פגום 500 מ " ל כל הכי תאילנד תמצית טבעית עבור שיער רך, חלק ומברי

כותנה תערובת ♛♛【העור ידידותי בד】 שלנו— ספורט חותלות עשויים בד קלי משקל.ייחודי 4מתיחה עיצוב יכול למקסם

ליהנות אופטימלי זוויות צפייה עם שקט נפשי, בידיעה שלך, ציוד יקר הוא בטוח ומאובטח 1 מקרן על הקיר מדף, ליד המי

➽ Skinsyrup הוקוס פוקוס אנטינפילת השיער שמפו 250 מ " ל להצמיח מחדש לצמיחה מחודשת להפחית את נשירת השיער מזין את

יישום : קריאה אינטנסיבי עומסי עבודה.גודל פיזי של הכונן : 2.5 אינץ'.ממשק : SAS 12 Gb / s.זיכרון אחסון : VNAND TLC.סיבולת :

חיישן הפוטואלקטרי.הפוטואלקטרי, חיישנים להשתמש באור כדי לזהות.משקף מתוך מטרה או דרך קרן שולח אור למקלט.נו

יהיה לשפר את כוחו של הציפורן הטבעית וליצור יותר עמידות.מתקן פגום צלחות מסמר על ידי מילוי רכסים או מטוס כד

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

♥תכליתי מכולות : אלה אטום מזון בטוח מיכלי נירוסטה הם לא רק אידיאלי לאחסון דגנים אבל הם גם מושלמים לאחסון

UBYTX14 AHBS החלפת הסוללה לשנת 2005 הארקטי חתול פנתר 370 500 סמ שלג המפעל מופעל, תחזוקה חינם, אופנוע סוללה 12 V, 12 AH, ה

Velop הפלאגין עובד רק עם Velop כל הבית WiFi מערכת.הכנס צמתים השתמש 1 השקע בקיר ולא כבלים בקלות להשתלב בכל סביבה ו

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה I

צורה : גיליון; חומר : ניאופרן; כיתה : סטנדרטי; Durometer : 50 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 1 / 2"; רוחב : 36"; אורך : 12".צבע : שח

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

Please wait...