0
clear
  • QuickNet חיבור כבל עצרת
  • -20%
  • -20%
QuickNet חיבור כבל עצרת

QuickNet חיבור כבל עצרת

ILS 1416.72

כמות הסחורה
Това זה נגיש

סיבים : סוג OM4. מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3, טיה-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-סי 1, TIA/EIA 604-12 (FOCIS-12) ו-Ro HS.יישום : מרכזי נתונים מהירה הדורשת תשתיות פריסה עם מורחבת להגיע רוצה לשמור על רוחב פס לאורך כל התשתית.OM4 24-סיבים, הקישוריות, מליאת 24 F MPO הנקבה (2) 12-סיבים נקבה Pan MPO, שיטה ב', אופטימיזציה IL, 19 מטר, אקווה.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

UBYTX14 AHBS החלפת הסוללה לשנת 2005 הארקטי חתול פנתר 370 500 סמ שלג המפעל מופעל, תחזוקה חינם, אופנוע סוללה 12 V, 12 AH, ה

לעומת פלדה, סגסוגת אלומיניום גרם של צפיפות גבוהה, משקל קל, נושאי עומס, עמידות בפני קורוזיה ו רגישות חזותי

צורה : גיליון; חומר : ניאופרן; כיתה : סטנדרטי; Durometer : 50 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 1 / 2"; רוחב : 36"; אורך : 12".צבע : שח

10 יח ' LCD עם תאורה אחורית צלחת Xiaomi Redmi 5 A.לפני ההתקנה Notes1 טיפים 1 : לבדוק לפני ההתקנה בעת הבדיקה, לא להסיר את כ

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

➤ Rampei הניחוח תמצית שמפו מרענן עבור יבש, שיער פגום 500 מ " ל כל הכי תאילנד תמצית טבעית עבור שיער רך, חלק ומברי

יישום : קריאה אינטנסיבי עומסי עבודה.גודל פיזי של הכונן : 2.5 אינץ'.ממשק : SAS 12 Gb / s.זיכרון אחסון : VNAND TLC.סיבולת :

כמו חלק המפורטים קיבולת על פלאש אחסון המכשיר משמש עבור עיצוב ופונקציות אחרות, ולכן היא לא זמינה בחינם אח

➽ Skinsyrup הוקוס פוקוס אנטינפילת השיער שמפו 250 מ " ל להצמיח מחדש לצמיחה מחודשת להפחית את נשירת השיער מזין את

♥[4 ב 1] : שלושה גלגלי המכונית, התינוק צמיחה צעצוע, מתאים לכל הגילאים (קניות רכב להולכי רגל, אופניים, 4 ב1)...

Velop הפלאגין עובד רק עם Velop כל הבית WiFi מערכת.הכנס צמתים השתמש 1 השקע בקיר ולא כבלים בקלות להשתלב בכל סביבה ו

כותנה תערובת ♛♛【העור ידידותי בד】 שלנו— ספורט חותלות עשויים בד קלי משקל.ייחודי 4מתיחה עיצוב יכול למקסם

מפרט : פונקציה : מהר צמיחת השיער, קיבולת : 30מ "ל שימוש : להוסיף 3ml צמיחת שיער לתוך המהות 100מ" ל של שמפו ומערבבי

➩ Alo Ex שיער Natura מסכה לשיער 200g.לחות בריא חלקה יופי של שער ➩ Lyo שיער טוניק נגד נשירת שיער, לחיזוק צמיחת שיער

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

Waasמופעלת, 12 מקביליםערוץ מקלט הGps.תומך Dvi לא דחוס ברזולוציה גבוהה של וידאו.מחברים כוללים הגנה מושך כובע מס

Please wait...