0
clear
  • 10GBase-ל לייט SFP+ משדר IR, 10G 1310nm SMF, עד 2 ק מ, תואם מבית Cisco Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear AXM764, AXS13-192-02 (Cisco), D-Link, Supermicro, TP-Link (2-Pack)
  • -20%
  • -20%
10GBase-ל לייט SFP+ משדר IR, 10G 1310nm SMF, עד 2 ק מ, תואם מבית Cisco Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear AXM764, AXS13-192-02 (Cisco), D-Link, Supermicro, TP-Link (2-Pack)

10GBase-ל לייט SFP+ משדר IR, 10G 1310nm SMF, עד 2 ק מ, תואם מבית Cisco Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear AXM764, AXS13-192-02

ILS 69.00

כמות הסחורה
Това זה נגיש

קצב נתונים : 10 G, 2 Pack.אורך גל : 1310 ננומטר; סיבים סוג : Dual LC חד מצב סיבים.להשיג : עד 2 ק " מ.רחב תאימות עבור סיסקו, AXS13-192-02 (Cisco), Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, ברודקום, קצה-core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro, ועוד פתח מתגים.אנחנו ליצרן מקצועי ולקבל פקודות מותאמות אישית.במידת הצורך, אנא פנה אלינו לקבלת אישית SKU כדי לענות על הצרכים שלך.מוצרים יישלחו מסין.תואם עבור סיסקו 10 GBASE-ל לייט SFP+ משדר מודול SMF, 1310 ננומטר אורך גל, LC דופלקס מחבר.קצב נתונים : 10 Gb/s אורך גל : 1310 ננומטר להגיע : 2 ק " מ סיבים סוג : SMF Tx כוח(d Bm) : -6~-1 Rx Sens.(d Bm) : -14.4 זמנית : 0~70 Application 10 GBASE-ל ב 10.31 Gbps 10 GBASE-LW ב-9.95 Gbps OBSAI שיעורי 6.144 Gb/s, 3.072 Gb/s, 1.536 Gb/s, 0.768 Gb/s CPRI שיעורי 9.830 Gb/s,7.373 Gb/s, 6.144 Gb/s, 4.915 Gb/s, 2.458 Gb/s, 1.229 Gb/s, 0.614 Gb/s אופטיות קישורים.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

Semtech SX1276 מנוע.מצוין חסימת חסינות.נמוך לקבל הנוכחית.רגישות גבוהה.לשלוט בקלות על ידי פקודות.לפרטים נוספים

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24 / 7 כדי לעזור לך עם סטאפ, קישוריות בעי

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24 / 7 כדי לעזור לך עם סטאפ, קישוריות בעי

1 MB זיכרון פלאש, לשדרג מ512 KB.אופטימיזציה במעגל, חיווט כדי לשפר WIFI רדיו ביצועים.מודול זה הוא יציב יותר וזה מ

[ESP01 מתאם] : מגיע עם ESP01 מתאם מודול, אשר יכול להיות מחובר ישירות עם 5 V לפשעים חמורים פיתוח המנהלים [ESP01 מתאם] :

תואם עם סיסקו SFP10 GTS, Ubiquiti UFRJ4510 G, Netgear, DLink, Mikrotik, Supermicro, TPLink, Linksys, פתוחים אחרים מתגים.קצב נתונים : 10 G, ממשק : RJ45

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24 / 7 כדי לעזור לך עם סטאפ, קישוריות בעי

עם חישה אוטומטית נחושת יציאות להפוך אותם מושלם עבור נדידה ברשתות מן Ethernet כדי Fast Ethernet כל הדרך Gigabit Ethernet.נו

Please wait...