0
clear
  • רוסית פנטסטי בסגנון ביצה/התכשיט התכשיט קופסת 3 האתרים של סנט-פטרסבורג עם שעון 7.1 אדום
  • -20%
  • -20%
רוסית פנטסטי בסגנון ביצה/התכשיט התכשיט קופסת 3 האתרים של סנט-פטרסבורג עם שעון 7.1 אדום

רוסית פנטסטי בסגנון ביצה/התכשיט התכשיט קופסת 3 האתרים של סנט-פטרסבורג עם שעון 7.1 אדום

ILS 122.25

כמות הסחורה
Това זה נגיש

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : אדום.הביצה יכולה לשמש תכשיט לתיבת התכשיטים.הביצה מעוצבת עם 3 תבליטים המפורסם של סנט פטרסבורג אתרים : כנסיית המושיע על הדם, סנט אייזק קתדרלת & פרש הברונזה פסל.בתוך הביצה אתה יכול למצוא שעון מתקתק.כנסיית המושיע על הדם שנשפך הוא אחד האתרים המרכזיים של סנט פטרסבורג, רוסיה.זה גם בדרכים שונות בשם הכנסייה על הקזתי דם, הקתדרלה של תחייתו של ישו, שמה הרשמי.הכנסייה הזו נבנתה על האתר שבו הצאר אלכסנדר השני נרצח והוקדשו לזכרו.סנט אייזק של הקתדרלה הוא הגדול ביותר russian Orthodox cathedral בסנט-פטרסבורג, רוסיה.זה מוקדש סנט אייזק של דלמטיה, הקדוש הפטרון של פטר הגדול, אשר נולדו על יום חגו של סנט.פרש הברונזה הוא רכיבה על סוסים, פסלו של פטר הגדול בסנט פטרבורג, רוסיה.הפסל הוא אחד הסמלים של סנט פטרסבורג.הביצה יכולה לשמש תכשיט לתיבת התכשיטים.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

♥תכליתי מכולות : אלה אטום מזון בטוח מיכלי נירוסטה הם לא רק אידיאלי לאחסון דגנים אבל הם גם מושלמים לאחסון

25" גבוה x 4" רחב.לקבל קבוצה כדי לעזור לך קהל גולשים נהדרת את הכי ביישן הבליינים בעוד קצת יותר מוחצן אלה כמו

Velop הפלאגין עובד רק עם Velop כל הבית WiFi מערכת.הכנס צמתים השתמש 1 השקע בקיר ולא כבלים בקלות להשתלב בכל סביבה ו

בבקשה חיפוש ASIN קוד : B07 WWBQCSJ או B07 X8 ZY23 C, אתה יכול לרכוש מסור EA2 אוויר כרית גליל & כרית אוויר בועות.החבילה כול

יהיה לשפר את כוחו של הציפורן הטבעית וליצור יותר עמידות.מתקן פגום צלחות מסמר על ידי מילוי רכסים או מטוס כד

כל שכבה נועד עם גבהים שונים, אשר יכול לאחסן מוצרי קוסמטיקה, בשמים, מוצרי טיפוח העור, קטנים מקלחת מוצרים ופ

➽ Skinsyrup הוקוס פוקוס אנטינפילת השיער שמפו 250 מ " ל להצמיח מחדש לצמיחה מחודשת להפחית את נשירת השיער מזין את

בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהע

נברשת זו תגרום שלך סביבה אמנותית אטרקטיבית, אור מקיף רך, יצירת אווירה מושלמת, אתם יכולים להעשיר את עין טו

➤ Rampei הניחוח תמצית שמפו מרענן עבור יבש, שיער פגום 500 מ " ל כל הכי תאילנד תמצית טבעית עבור שיער רך, חלק ומברי

אמין גור רפידות יעיל, אמין גור רפידות.סופג אלה רפידות הכשרה יש פלאפי מול לספיגה נוספת.עוזר למנוע דליפות

סיבים : סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.סביבה : מקורה.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO / IEC 11801,

קל לשימוש, נוח מאוד.כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע ב

צורה : גיליון; חומר : ניאופרן; כיתה : סטנדרטי; Durometer : 50 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 1 / 2"; רוחב : 36"; אורך : 12".צבע : שח

הרצועה תואמת amazfit סף A1801 שעון חכם אביזרים,השעון לא כלול.סיליקון רך חומר : נוח ועמיד החומרים המרכיבים האלה

חג הפסחא חולצות לנשים הפסחא חולצות לנשים החג הנוצרי חולצות לנשים שרוול ארוך הפסחא חולצות לנשים בתוספת ג

המכונית הפנים אביזרים, fascia אביזרים, עמיד ועדין.על מנת להתאים טוב יותר את המכונית שלך, ספר לנו בבקשה את הדג

כמו חלק המפורטים קיבולת על פלאש אחסון המכשיר משמש עבור עיצוב ופונקציות אחרות, ולכן היא לא זמינה בחינם אח

➩ Alo Ex שיער Natura מסכה לשיער 200g.לחות בריא חלקה יופי של שער ➩ Lyo שיער טוניק נגד נשירת שיער, לחיזוק צמיחת שיער

♥אטום הבריח מכסה : מזונות רבים, תבלינים, תבלינים הם מושפעים לרעה על ידי חשיפה אוויר, לחות, אור וחום.♦בשל ש

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

Please wait...