0
clear
  • Liunce נברשת 9-אורות יוקרה ההשעיה תלוי אור וינטאג', רטרו מסעדת מלון הסלון Hanglamp קלאסי אצילי השינה תליון אור במסדרון Droplight קישוט אדיסון E27
  • -20%
  • -20%
Liunce נברשת 9-אורות יוקרה ההשעיה תלוי אור וינטאג', רטרו מסעדת מלון הסלון Hanglamp קלאסי אצילי השינה תליון אור במסדרון Droplight קישוט אדיסון E27

Liunce נברשת 9-אורות יוקרה ההשעיה תלוי אור וינטאג', רטרו מסעדת מלון הסלון Hanglamp קלאסי אצילי השינה תליון אור במסדרון Droplight קישוט

ILS 900.35

כמות הסחורה
Това זה נגיש

נברשת זו תגרום שלך סביבה אמנותית אטרקטיבית, אור מקיף רך, יצירת אווירה מושלמת, אתם יכולים להעשיר את עין טובה הגנה.חומרים באיכות גבוהה הביצוע מעולה, חזק אריזה, אסתטיקה של העיצוב, חזק, עמיד, עמיד בפני חום, לא עיוות של ההגנה על הסביבה, ללא קרינה, חיים ארוכים.היקף יישום : בר, קפיטריה, מסעדה, חדר שינה, סלון, מטבח, בר, מלון, דירה, משרד, חדרי ישיבות, מסדרונות, מרפסת, חנויות, בניין.זה מקסים מנורה יכול להיות גם מותאם רבים קישוטים, במיוחד עבור הצעת המיטה אורות או אורות קבועה.זה יהיה גם להיות מתנה נפלאה עבור בני משפחה או חברים.Liunce הוא מקצוע היצרן.אם יש לך שאלות או נברשת יש לך בעיות, אתה יכול להרגיש חופשי לפנות אלינו כדי להחזיר החלף או החזר כספי.מידע על המוצר : מותג : Liunce Usage : מקורה Lighting The אור של חומר עזר : iron Body חומר של אור : resin The חומר של המנורה דיור : Glass The אזור הטיפול : 10m2 - 20m2 Voltage : 110 V ~ 240v The עזר חומר של המנורה דיור : glass Type של מקור אור : E27 The תהליך : Intaglio Power : 31 W-40w Style : Continental Lamps בלי אור source Suggested חלל מתאים : חדר שינה, סלון Room Package : 1 * נברשת(ללא הנורה)אם יש לך שאלות או הערות לגבי המוצרים שלנו, אתה יכול לפנות אלינו באמצעות דוא " ל ואנחנו נתמודד עם הבעיות שלך במהירות.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

Generice מוצרים.זה פסיכדלי לכסות מקרים antidrop תואם עבור samsungnote 8 סיליקון.גישה קלה לכל כפתורים, הפקדים ויציאות מ

סיבים : סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.סביבה : מקורה.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO / IEC 11801,

♥אטום הבריח מכסה : מזונות רבים, תבלינים, תבלינים הם מושפעים לרעה על ידי חשיפה אוויר, לחות, אור וחום.♦בשל ש

המכונית הפנים אביזרים, fascia אביזרים, עמיד ועדין.על מנת להתאים טוב יותר את המכונית שלך, ספר לנו בבקשה את הדג

כותנה תערובת ♛♛【העור ידידותי בד】 שלנו— ספורט חותלות עשויים בד קלי משקל.ייחודי 4מתיחה עיצוב יכול למקסם

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

1 מלאכת יד, אומנות עדינה להפוך את הבית שלך יותר טעם 2 אחסון אחסון, דקו חלקים, בעל עיטור אמנותי...

סיבים : סוג OM4 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

השיעול : באופן זמני מקל על שיעול עקב קטין הגרון הסימפונות גירוי כפי שעשוי להתרחש עם קר.שיעול הוא רפלקס טב

✔FAT32 היא ברירת המחדל של היצרן לנהוג פורמט, אשר קריאה / כתיבה תואם לWindows וMac OS; בעוד NTFS הוא תואם עם Windows אבל ח

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

צורה : גיליון; חומר : סיליקון ; כיתה : מזון; Durometer : 40 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 3 / 32"; רוחב : 36"; אורך : 24".צבע : אדום;

Waasמופעלת, 12 מקביליםערוץ מקלט הGps.תומך Dvi לא דחוס ברזולוציה גבוהה של וידאו.מחברים כוללים הגנה מושך כובע מס

10 יח ' LCD עם תאורה אחורית צלחת Xiaomi Redmi 5 A.לפני ההתקנה Notes1 טיפים 1 : לבדוק לפני ההתקנה בעת הבדיקה, לא להסיר את כ

המאוורר החדש 5915 PC20 TB30 אוהד NMBשטיח מקורי 31 ימים כסף חזרה אחריות.בקרת האיכות מבטיחה שכל המוצרים תנאי עבודה

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

➤ Rampei הניחוח תמצית שמפו מרענן עבור יבש, שיער פגום 500 מ " ל כל הכי תאילנד תמצית טבעית עבור שיער רך, חלק ומברי

כל אחד בתורו אות יש שני נשלף עדשותחיצונית לנקות את העדשה פנימי אמבר בצבע העדשה.אורכו של הרכבה פיר הוא 1 / 2

בבקשה חיפוש ASIN קוד : B07 WWBQCSJ או B07 X8 ZY23 C, אתה יכול לרכוש מסור EA2 אוויר כרית גליל & כרית אוויר בועות.החבילה כול

פשוט מקפלים והם חוסך מקום כאשר אינו בשימוש או עובר למקום אחר, שמירה על המכונית, תיק, תיק גב ומזוודות, וכו'.

Please wait...