0
clear
  • GoodSense סירופ סירופ נגד שיעול DM, השיעול ו כיחן, דובדבן טעם, 4 אונקיות
  • -20%
  • -20%
GoodSense סירופ סירופ נגד שיעול DM, השיעול ו כיחן, דובדבן טעם, 4 אונקיות

GoodSense סירופ סירופ נגד שיעול DM, השיעול ו כיחן, דובדבן טעם, 4 אונקיות

ILS 31.50

כמות הסחורה
Това זה נגיש

השיעול : באופן זמני מקל על שיעול עקב קטין הגרון הסימפונות גירוי כפי שעשוי להתרחש עם קר.שיעול הוא רפלקס טבעי אשר מגן על הריאות.תחושה טובה למבוגרים סירופ סירופ השיעול (dextromethorphan HBR) כיחן (guaifenesin) באופן זמני מקל על שיעול עקב קטין הגרון הסימפונות גירוי כפי שעשוי להתרחש עם קר.זה עוזר למנוע זיהומים.שיעול יכול גם להפריע לשינה, חברתי, ועבודה.שיעול ממושך יכול לגרום תופעות לוואי לא נעימות, כגון כאבים בחזה, תשישות, לסחרחורות, ואובדן שליטה על שלפוחית השתן.יעיל הקלה : זה אמין הנוסחה מקל על שיעול, גודש בחזה וליחה.מרכיבים פעילים : מוצר זה מכיל dextromethorphan HBr (מדכא שיעול) ו guaifenesin (כיחן) אשר להשוות מרכיבים פעילים, סירופ שיעול שיעול + גודש בחזה DM.כיחן : עוזר לשחרר ליחה (ליחה) ורזה הפרשות הסימפונות כדי לנקז את הסימפונות על ריר הקלה גודש בחזה הקלה.כדי להשוות בין שיעול לשיעול בנוסף גודש בחזה DM מרכיבים פעילים סירופ DM בטעם דובדבן מספק פעילות מרגיעה, יעדים מקור השיעול שלך – ובנוסף יקל על הגודש.מינון כוס המצורף.השיעול עוזר לנקות את דרכי הנשימה של הריאות מגרים, כגון עשן, ריר (מגעיל החומר).ללא מנומנם : שליטה השיעול שלך ללא נמנום; אלכוהול-חופשי ושאינם נרקוטיים; לגילאי 12 ומעלה.ללא מנומנם סירופ DM מכיל Dextromethorphan HBr, USP 20 מ "ג ו Guaifenesin, USP 200 מ" ג, ומקל על שיעול & גודש בחזה/ריר לגילאי 12 & נגמר.שיעול יכול גם להיות סימפטום של בעיה רפואית.עוזר לשחרר ליחה (ליחה) ורזה הפרשות הסימפונות כדי לנקז את הסימפונות.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

【להפחית את נשירת שיער】זה קל, שאינו רעיל, מזין שמפו, לסייע במניעת נשירת שיער, לקדם את צמיחת השיער, להפוך א

הכרטיסים יהיו נהנו על ידי גן מסיבת התה אורחים בכל הגילאים.פרחים בואו Parתה שריטות.הם בנפרד נבדק בקפידה ארו

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

יהיה לשפר את כוחו של הציפורן הטבעית וליצור יותר עמידות.מתקן פגום צלחות מסמר על ידי מילוי רכסים או מטוס כד

כל אחד בתורו אות יש שני נשלף עדשותחיצונית לנקות את העדשה פנימי אמבר בצבע העדשה.אורכו של הרכבה פיר הוא 1 / 2

▲בעבודת יד מעץ ארז / קופסה צבעונית ביד אומן ניסיונות כפרי / מושכת / אחדofaסוג המראה או בציר נראה ▲נשלפת מחי

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהע

הכולל מידות : 20"רוחב x 14"ד x 35 5 ש"ח, מגיע במלואו למעט גלגלים.ארבעה 19" פולנים על סרטים (4) גלגלים לניידות עם 2 נע

בטוח ועמיד : למסילה כפולה מבנה תמיכה עם ציפוי מגן, הכניסה באיכות גבוהה מוצק צמיגים, צמיג רכיב על ידי לחץיו

25" גבוה x 4" רחב.לקבל קבוצה כדי לעזור לך קהל גולשים נהדרת את הכי ביישן הבליינים בעוד קצת יותר מוחצן אלה כמו

Velop הפלאגין עובד רק עם Velop כל הבית WiFi מערכת.הכנס צמתים השתמש 1 השקע בקיר ולא כבלים בקלות להשתלב בכל סביבה ו

כמו חלק המפורטים קיבולת על פלאש אחסון המכשיר משמש עבור עיצוב ופונקציות אחרות, ולכן היא לא זמינה בחינם אח

חומר ייחודי : אלגנטי קרמיקה, זכוכית לבנה, קל להשתלב הקיים שלך בסגנון.הביצוע : מעולה נחושת צבע זרוע הטכנולו

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

פשוט מקפלים והם חוסך מקום כאשר אינו בשימוש או עובר למקום אחר, שמירה על המכונית, תיק, תיק גב ומזוודות, וכו'.

חינם מספר מעקב עם משלוח אקספרס.Khun Sri פרפר אפונה שמפו צמחי טיפול 300ml אורגני טבעי הרב נגד נשירת שיער מזין עב

♥אטום הבריח מכסה : מזונות רבים, תבלינים, תבלינים הם מושפעים לרעה על ידי חשיפה אוויר, לחות, אור וחום.♦בשל ש

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

אמין גור רפידות יעיל, אמין גור רפידות.סופג אלה רפידות הכשרה יש פלאפי מול לספיגה נוספת.עוזר למנוע דליפות

➤ Lyo שיער טוניק נגד נשירת שיער, לחיזוק צמיחת שיער חדש לצמוח מחדש צמיחה מחודשת של 100מ " ל ➤ Alo Ex שחור שמפו 200ml

צורה : הרצועה; חומר : סיליקון; כיתה : מזון; Durometer : 60 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 3 / 16"; רוחב : 3"; אורך : 10 מטר.צבע : אד

7 V או 12 V 2 מוצר גודל : 5.הפקודה כי העובי של הטלפון מקרה הוא פחות מ0.מידע על המוצר ההמרה : ≥73% ממשק קלט : סוגC יצ

Please wait...