0
clear
  • C2G/כבלים ללכת 40855 - RapidRun דיגיטלי HDMI פעיל צלחת הקיר
  • -20%
  • -20%
C2G/כבלים ללכת 40855 - RapidRun דיגיטלי HDMI פעיל צלחת הקיר

C2G/כבלים ללכת 40855 - RapidRun דיגיטלי HDMI פעיל צלחת הקיר

ILS 157.49

כמות הסחורה
Това זה נגיש

Waas-מופעלת, 12 מקבילים-ערוץ מקלט ה-Gps.תומך Dvi לא דחוס ברזולוציה גבוהה של וידאו.מחברים כוללים הגנה מושך כובע מסוגל 15 ק " ג של משיכת מתח.ארבעה 24 Awg מסוכך זוגות עם ניקוז תיל, אחד 24 Awg זוג שזור, חמש 24 Awg מוליכים מיילר מה לסכל מגן רק לצרף את המתאימים המנותקת צלחת הקיר או טיסה להוביל הרץ.רוצה יותר?להוסיף מבחר של פסיבי או אקטיבי צלחות קיר כדי להבטיח ביצועים עם מגוון רחב של מוצרים ומתקנים.Rapid Run דיגיטלי מוחץ תקן HDMI ו-DVI באורך מגבלות עם ביצועים אמינים יותר מ-65 מטר, אפילו ברזולוציה של 1080p!את Rapid Run דיגיטלי פעיל צלחת הקיר הוא הראשון HDMI/DVI קיר צלחת פתרון משולב עם אקולייזר/extender.Extender מתקנת עבור הנחתה עכבה, כך האות יכול להיות מועבר על רץ כבל ככל 65 מטר.מעופף עופרת או פסיבית Rapid Run דיגיטלי קיר צלחת עם תקן HDMI או DVI interconnector מסיים את הרץ כבל.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

לפרוע ביקיני צמרות לנשים הקיץ tees עבור נשים מעילים האי חולצות לנשים מצחיק חבר שותה טנקים עבור נשים קפלים

כל אחד בתורו אות יש שני נשלף עדשותחיצונית לנקות את העדשה פנימי אמבר בצבע העדשה.אורכו של הרכבה פיר הוא 1 / 2

אמאמן.מצב : חדש עם הקופסא : חדש לגמרי, שאינו בשימוש, ו unworn פריט (כולל פריטים בעבודת יד) באריזה המקורית (כגון

Generice מוצרים.זה פסיכדלי לכסות מקרים antidrop תואם עבור samsungnote 8 סיליקון.גישה קלה לכל כפתורים, הפקדים ויציאות מ

מידות : 24 x 1 5 x 30 ס " מ.בגאווה תוצרת ארה " ב.שלנו בד נמתח נוצר רק עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר.אנחנו הדפסה באיכו

1 כמות & מימד : כל חבילה כוללת 30 משחק קלפים.מדידה 5 x 7 ס " מ 2 חומר : אנו משתמשים עבה, כבד כרטיסים במקום דקיק ורז

סיבים : סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה ומחבר 2 סוג Pan MPO נקבה.סביבה : מקורה.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO / IEC 11801,

צורה : הרצועה; חומר : סיליקון; כיתה : מזון; Durometer : 60 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 3 / 16"; רוחב : 3"; אורך : 10 מטר.צבע : אד

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

סיבים סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות בלהבה עמידות.סטנדרטים פגשתי עונה או עולה ISO / IEC 11801, TIA / EIA568ס

כמו חלק המפורטים קיבולת על פלאש אחסון המכשיר משמש עבור עיצוב ופונקציות אחרות, ולכן היא לא זמינה בחינם אח

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

✔FAT32 היא ברירת המחדל של היצרן לנהוג פורמט, אשר קריאה / כתיבה תואם לWindows וMac OS; בעוד NTFS הוא תואם עם Windows אבל ח

יהיה לשפר את כוחו של הציפורן הטבעית וליצור יותר עמידות.מתקן פגום צלחות מסמר על ידי מילוי רכסים או מטוס כד

בטוח ועמיד : למסילה כפולה מבנה תמיכה עם ציפוי מגן, הכניסה באיכות גבוהה מוצק צמיגים, צמיג רכיב על ידי לחץיו

בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהע

הכולל מידות : 20"רוחב x 14"ד x 35 5 ש"ח, מגיע במלואו למעט גלגלים.ארבעה 19" פולנים על סרטים (4) גלגלים לניידות עם 2 נע

אופנה כמו כוח הטוב : כאשר אתה רוכש זוג שלנו מעצבים מסוגננות אור כחול חוסם את המשקפיים, אתה נותן מתנה של רא

בבקשה חיפוש ASIN קוד : B07 WWBQCSJ או B07 X8 ZY23 C, אתה יכול לרכוש מסור EA2 אוויר כרית גליל & כרית אוויר בועות.החבילה כול

Please wait...