0
clear
  • Gelish מבנה להשרות-off ג ' ל הציפורן Strengthener
  • -20%
  • -20%
Gelish מבנה להשרות-off ג ' ל הציפורן Strengthener

Gelish מבנה להשרות-off ג ' ל הציפורן Strengthener

ILS 17.98

כמות הסחורה
Това זה נגיש

יהיה לשפר את כוחו של הציפורן הטבעית וליצור יותר עמידות.מתקן פגום צלחות מסמר על ידי מילוי רכסים או מטוס כדי להפוך את הציפורניים נראית אפילו.מבנה ג ' ל נותן את טכנאי צדדיות נחוץ כדי לתקן נזק של הציפורן צלחות או להסתיר פגמים.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

חינם מספר מעקב עם משלוח אקספרס.Khun Sri פרפר אפונה שמפו צמחי טיפול 300ml אורגני טבעי הרב נגד נשירת שיער מזין עב

סיבים סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות בלהבה עמידות.סטנדרטים פגשתי עונה או עולה ISO / IEC 11801, TIA / EIA568ס

פשוט מקפלים והם חוסך מקום כאשר אינו בשימוש או עובר למקום אחר, שמירה על המכונית, תיק, תיק גב ומזוודות, וכו'.

כאשר סוסים לקבל נוזל מילוי הרגליים במצב יציב.סיבה : שדות מגנטיים מתרחבים כלי הדם ומכאן להגביר את זרימת הד

אופנה כמו כוח הטוב : כאשר אתה רוכש זוג שלנו מעצבים מסוגננות אור כחול חוסם את המשקפיים, אתה נותן מתנה של רא

אמאמן.מצב : חדש עם הקופסא : חדש לגמרי, שאינו בשימוש, ו unworn פריט (כולל פריטים בעבודת יד) באריזה המקורית (כגון

לפרוע ביקיני צמרות לנשים הקיץ tees עבור נשים מעילים האי חולצות לנשים מצחיק חבר שותה טנקים עבור נשים קפלים

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

אלה מתקפלת שקיות מכולת הניתן לשימוש חוזר ענק אשר יכול להכיל עד 50+ קילו של מצרכים.קומפקטי קניות שקיות מתקפ

הכרטיסים יהיו נהנו על ידי גן מסיבת התה אורחים בכל הגילאים.פרחים בואו Parתה שריטות.הם בנפרד נבדק בקפידה ארו

סיבים : סוג OM3 מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO

מידות : 24 x 1 5 x 30 ס " מ.בגאווה תוצרת ארה " ב.שלנו בד נמתח נוצר רק עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר.אנחנו הדפסה באיכו

Generice מוצרים.זה פסיכדלי לכסות מקרים antidrop תואם עבור samsungnote 8 סיליקון.גישה קלה לכל כפתורים, הפקדים ויציאות מ

יישום קל.לא לרוץ או מתכווץ.לטווח ארוך ברק זה נמשך שבועות.פריט חבילת משקל : 0.5 ק " ג.משרים את הנוסחה צבע ג ' ל

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : כחול.הביצה יכולה לשמש תכ

Please wait...