0
clear
  • QuickNet חיבור כבל עצרת
  • -20%
  • -20%
QuickNet חיבור כבל עצרת

QuickNet חיבור כבל עצרת

ILS 1412.73

כמות הסחורה
Това זה נגיש

סיבים : סוג OM3. מחבר 1 מסוג MPO נקבה ומחבר 2 מסוג MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3, טיה-604-5(FOCIS-5), טיק/EIA-568-סי 1, Ro HS להתלונן.יישום : 24 F הקישוריות אסיפות תמיכה 100 GBASE-SR10 שידור הצבירה של מספר סיבים על גבי יחיד 24-סיבים כבלים לשיפור ניהול כבלים.OM3 24 סיבים, הקישוריות, מליאת 24 F MPO הנשים 24 F MPO הנשי, בשיטה א', אופטימיזציה IL, 50 רגל, אקווה.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

10 יח ' LCD עם תאורה אחורית צלחת Xiaomi Redmi 5 A.לפני ההתקנה Notes1 טיפים 1 : לבדוק לפני ההתקנה בעת הבדיקה, לא להסיר את כ

כל אחד בתורו אות יש שני נשלף עדשותחיצונית לנקות את העדשה פנימי אמבר בצבע העדשה.אורכו של הרכבה פיר הוא 1 / 2

לפרוע ביקיני צמרות לנשים הקיץ tees עבור נשים מעילים האי חולצות לנשים מצחיק חבר שותה טנקים עבור נשים קפלים

חומר ייחודי : אלגנטי קרמיקה, זכוכית לבנה, קל להשתלב הקיים שלך בסגנון.הביצוע : מעולה נחושת צבע זרוע הטכנולו

בבקשה חיפוש ASIN קוד : B07 WWBQCSJ או B07 X8 ZY23 C, אתה יכול לרכוש מסור EA2 אוויר כרית גליל & כרית אוויר בועות.החבילה כול

חינם מספר מעקב עם משלוח אקספרס.Khun Sri פרפר אפונה שמפו צמחי טיפול 300ml אורגני טבעי הרב נגד נשירת שיער מזין עב

דפוס : דפוס מופשט.סגנון : פשוט ומודרני.גודל : 50*40 (בלוק 40*30).סוג מסגרת : הידראולי.ישים שטח : מטר הקופסה.תבנית :

1 פשוט ועיצוב ייחודי בסגנון, פשוט, יפה, איכותי, מוקפד מרדף ברזל יצוק נחושת טכנולוגיה, יישום רחב טווח, פשוט

✔FAT32 היא ברירת המחדל של היצרן לנהוג פורמט, אשר קריאה / כתיבה תואם לWindows וMac OS; בעוד NTFS הוא תואם עם Windows אבל ח

אופנה כמו כוח הטוב : כאשר אתה רוכש זוג שלנו מעצבים מסוגננות אור כחול חוסם את המשקפיים, אתה נותן מתנה של רא

כבד ציוד הולם חזק לחתוך, עם יציב וקבוע שליטה.R בצורת קצה מעוגל עיצוב המונע בטעות פוגע בעור.האלחוטי, קליפסי

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

Generice מוצרים.זה פסיכדלי לכסות מקרים antidrop תואם עבור samsungnote 8 סיליקון.גישה קלה לכל כפתורים, הפקדים ויציאות מ

♥תכליתי מכולות : אלה אטום מזון בטוח מיכלי נירוסטה הם לא רק אידיאלי לאחסון דגנים אבל הם גם מושלמים לאחסון

צורה : הרצועה; חומר : סיליקון; כיתה : מזון; Durometer : 60 A; גיבוי סוג : רגיל.עובי : 3 / 16"; רוחב : 3"; אורך : 10 מטר.צבע : אד

כמו חלק המפורטים קיבולת על פלאש אחסון המכשיר משמש עבור עיצוב ופונקציות אחרות, ולכן היא לא זמינה בחינם אח

▲בעבודת יד מעץ ארז / קופסה צבעונית ביד אומן ניסיונות כפרי / מושכת / אחדofaסוג המראה או בציר נראה ▲נשלפת מחי

1" Square Drive.גדול ערך ארובות 27mm100mm 12 נקודות.הטון הוא מציע חלק הגדול ביותר שלהם ארובות החל 27mm ל 100mm עם 1 אינץ ' מר

יישום קל.לא לרוץ או מתכווץ.לטווח ארוך ברק זה נמשך שבועות.פריט חבילת משקל : 0.5 ק " ג.משרים את הנוסחה צבע ג ' ל

מובנה attractant מושך הכלב pad.משתמש 5 רובדי דליפת הוכחה קומה שריון מערכת עם 100% דליפת הוכחה אחריות.כבד דליפת הוכ

בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.Koloa לגלוש Mens קלאסי גל לוגו UPF 50 Rashguard יתדות.אלה tees למתוח ולהע

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

את בן הלוויה המושלם שלך, עירונית הרפתקאות חוצות.סטנלי יש מופעל מדי יום הפסקות קפה רק כמה ארוחות האהובה של

מבנה של מוצקים פליז עמיד מעצב לסיים.עיצוב עכשווי עם מסורתי אלמנטים עיצוביים.אל תפספסו את עובי, מחוסמת מד

Please wait...