0
clear
  • QuickNet המטען הרכבה כבל סיבים סוג OM5+,ירוק ליים
  • -20%
  • -20%
QuickNet המטען הרכבה כבל סיבים סוג OM5+,ירוק ליים

QuickNet המטען הרכבה כבל סיבים סוג OM5+,ירוק ליים

ILS 1406.55

כמות הסחורה
Това זה נגיש

סיבים סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות בלהבה עמידות.סטנדרטים פגשתי עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3,טיה-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-סי 1, Ro HS,טיה-492-AAAD, מטען 60793-2-10 סוג A1a.3 דליקות דירוג LSZH.יישום מרכזי נתונים מהירה הדורשת תשתיות פריסה עם מורחבת להגיע.בקוטר קטן המטען מכלולי כבל להשתמש-30% -40% פחות מקום אשר הנו אידיאלי עבור צפיפות גבוהה כבל יישומים.OM5+, 12 סיבים המטען, נמוך עשן אפס הלוגן, Pan MPO הנשים Pan MPO נקבה, HD להגמיש את המעבר, שיטה א, אולטרה אובדן הכנסה, מושך את העין בקצה אחד - 16 מטרים.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה

מידות : 24 x 1 5 x 30 ס " מ.בגאווה תוצרת ארה " ב.שלנו בד נמתח נוצר רק עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר.אנחנו הדפסה באיכו

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

יישום קל.לא לרוץ או מתכווץ.לטווח ארוך ברק זה נמשך שבועות.פריט חבילת משקל : 0.5 ק " ג.משרים את הנוסחה צבע ג ' ל

חומר : סגסוגת של מתכות לא ברזליות, אמייל, גבישים.גובה : 7.1" (18 ס " מ).משקל : 1 ק " ג.קור : כחול.הביצה יכולה לשמש תכ

חבילה כללה : 1*כוס המבקשים הבקבוק.ובכן מלוטש טבעי נפלו אבנים ישחרר אנרגיה בלתי נראית כדי לעזור להקל על הלח

להקות תואם עם פיטביט השראה 2 / השראה HR / השראה / אייס 2 Smartwatch.רך חומר ניילון : נוח ועמיד החומרים המרכיבים הא

הערה : המקרה הזה הוא מתאים עבור Samsung Galaxy J2 ראש 5.0" ,לא מתאים לדגמים אחרים!!אם אתה צריך מודל אחר ,נא לחפש "Gift_Sour

Ric841735 Mpc3002 Mpc3502 Bktoner 28 K.Ricoh Aficio MP C3002 C3502 לניר MP C3002 C3502 סבין MP C3002 C3502 מחסנית טונר שחור (28 000 תשואה).מיוצרים בסין

1" Square Drive.גדול ערך ארובות 27mm100mm 12 נקודות.הטון הוא מציע חלק הגדול ביותר שלהם ארובות החל 27mm ל 100mm עם 1 אינץ ' מר

פורצלן צנצנות טוב עמיד ורענןשמירה אחסון השפעה, והיא פורצלן לא לקחת את הטעם של תה כדי לפתור את הבעיה, אנו א

פרישה מתנות לנשים : את מסיבת הפרישה סט כולל לבן רצועת כתף עם כיתוב בזהב כסף הכתר עם ורוד וכסף אבנים נוצצות

וו הרכב הרמקולים, את הטוב ביותר רמקולים עבור כל רכב!להשוות אותנו למותגים אחרים, כמו בוס, בוס, Rockford Fosgate, אל

1 פשוט ועיצוב ייחודי בסגנון, פשוט, יפה, איכותי, מוקפד מרדף ברזל יצוק נחושת טכנולוגיה, יישום רחב טווח, פשוט

איSparking, שאינם מגנטיים הדדית מפעל מאושר, תוצרת ארה " ב, בריליום חינם.איועוררה לשימוש בו דליקים או חומרים דל

חבילה כללה : 1*כוס המבקשים הבקבוק.ובכן מלוטש טבעי נפלו אבנים ישחרר אנרגיה בלתי נראית כדי לעזור להקל על הלח

76 מ סוג : NiMH, קיבולת : 210m Ah משקל נטו : 16.76 מ,סוג : NiMH,משקל נטו : 16.6 V שיעור : 0.59 עוז,גודל : 30.אין אפקט זיכרון, עלתשל

אתה כמעט יכול לראות את שרירי מגובב כיכר פרט באוסף של מוט המקלחת סוגריים עבה עיגולים יעטוף סבון כלים בתוך

כל סט כולל 2 כפתורים, 1 מחט, 1 threader, 1 סיכת ביטחון ו6 צבעים (שחור, לבן, צהוב, ירוק, אדום, כחול כהה) אשכולות.קטן ני

מבנה של מוצקים פליז עמיד מעצב לסיים.עיצוב עכשווי עם מסורתי אלמנטים עיצוביים.אל תפספסו את עובי, מחוסמת מד

Please wait...